GreenContent SA

Tworzymy nową telewizję METRO

METRO to bezpłatny kanał ogólnotematyczny dostępny w ramach naziemnej telewizji cyfrowej (DVB-T). Proponuje światowe kino, interesujące seriale, fascynujące dokumenty, emocjonujące reality show i ciekawą publicystykę.

Więcej o programie i atrakcjach na www.metro.tv

Obecność telewizji METRO na multipleksie naziemnej telewizji cyfrowej gwarantuje szerokiej widowni dostęp do bardzo atrakcyjnej, starannie dobranej i wartościowej oferty programowej.

Spółka Green Content jest częścią Grupy Agora, do której należą m.in.: sieć kin Helios, firma AMS wyspecjalizowana w reklamie outdoorowej, dziennik "Gazeta Wyborcza" i wiele popularnych czasopism, kilkadziesiąt marek internetowych, w tym portale Gazeta.pl i Sport.pl oraz stacje radiowe. Agora zajmuje się również produkcją i dystrybucją filmów oraz wydawaniem książek. Więcej o Agora SA >

Kontakt

Green Content Sp. z o.o

ul. Czerska 8/10, 00-732 Warszawa
kontakt [at] greencontent.pl
Tel: (22) 555 60 01

Zapraszamy do kontaktu

Czekamy na Twoje opinie!

Administratorem danych osobowych jest Agora S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Czerska 8/10, 00-732 Warszawa. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wglądu do danych osobowych oraz ich poprawiania.